نتایج جستجو 28 محصول یافت شد.

ldora
0 درصد تخفیف

قیمت: 43,000 تومان

مشاهده محصول
روغن آرگان خالص 60میل
0 درصد تخفیف

قیمت: 168,000 تومان

مشاهده محصول
اسپری مو دوفاز انار250میل
0 درصد تخفیف

قیمت: 39,500 تومان

مشاهده محصول
اسپری مو دوفاز چای سبز 250میل
0 درصد تخفیف

قیمت: 39,500 تومان

مشاهده محصول
ژل موی سر خیلی قوی250 میل
0 درصد تخفیف

قیمت: 18,000 تومان

مشاهده محصول
ماسک مو انار 400میل داخل حمام
0 درصد تخفیف

قیمت: 37,000 تومان

مشاهده محصول
ماسک مو سیب 400میل داخل حمام
0 درصد تخفیف

قیمت: 37,000 تومان

مشاهده محصول
شامپو آلوئه ورا
0 درصد تخفیف

قیمت: 18,300 تومان

مشاهده محصول
روغن آرگان مو
0 درصد تخفیف

قیمت: 148,000 تومان

مشاهده محصول
شامپو نعناع
0 درصد تخفیف

قیمت: 18,300 تومان

مشاهده محصول
شامپو سیر
0 درصد تخفیف

قیمت: 18,300 تومان

مشاهده محصول
تونیک تقویت کننده موی سر
0 درصد تخفیف

قیمت: 230,000 تومان

مشاهده محصول
 • ldora

  قیمت: 43,000 تومان

  181
  محصولات مراقبتی و درمانی موی لدورا به راحتی مشکلات موهای خود را رفع کنید همراه با مشاوره ی رایگان و تجویز تخصصی توسط مشاورین مجرب محصولات تضمینی و با قانون بازپسگیری
 • روغن آرگان خالص 60میل

  قیمت: 168,000 تومان

  162
  مناسب پوست. مو. ناخن. لب. بدن. جلوگیری ورفع ریزش موها. رفع موخوره. رفع خشکی موها. تقویت موها. متعادل کننده چربی سر. رفع لکه های پوست. رفع خشکی پوست. رفع ترک های بدن. رفع سیاهی دورچشم. رفع پف زیر چشم. رفع ترک لب. رفع خشکی لب. رفع جای جوش صورت. جلوگیری از ایجاد چین وچروک صورت. تقویت ناخن ها. محکم کردن ناخن هایی که لایه لایه میشن یا زودشکسته میشن و.... روغن آرگان دربسته بندی های کوچکتر 10میل. 20میل و... هم عرضه میشود. روغن آرگان 10میل: 35هزار تومن روغن آرگان 20میل: 65هزار تومن روغن آرگان 30 میل: 95هزار تومن روغن آرگان 60میل کامل: 168هزار تومن
 • اسپری مو دوفاز انار250میل

  قیمت: 39,500 تومان

  141
  مخصوص موهای رنگ شده و آسیب دیده ترمیم کننده وتغذیه کننده ساقه مو رفع گره خوردگی موها تامین رطوبت در موهای خشک افزایش درخشندگی ونرمی موها ترمیم موهای آسیب دیده قبل از مصرف تکان دهید. طرز مصرف: بعد از حمام موقع نم دار بودن موها روی ساقه مو اسپری شود و موها را با شانه یا سشوار به حالت دلخواه درآورید. همکاری با آرایشگاه ها و مغازه های ارایشی و...
 • اسپری مو دوفاز چای سبز 250میل

  قیمت: 39,500 تومان

  145
  مناسب انواع مو رفع گره خوردگی موها تغذیه و تقویت کننده ساقه مو افزایش خاصیت شانه پذیری مو افزایش درخشندگی و نرمی موها افزایش حالت پذیری موها قبل از مصرف تکان دهید. طرز مصرف: بعداز حمام موقع نم داربودن موها روی ساقه مو اسپری شود و با شانه یاسشوار موها را به حالت دلخواه درآورید. رفع
 • سرم مو باروغن جوجوبا وروغن جوانه گندم 100میل

  قیمت: 60,000 تومان

  143
  جلوگیری از کاهش رطوبت مو ایجاد نرمی ودرخشش مو کمک به درمان موخوره پیشگیری از ایجاد الکتریسیته ساکن ترمیم موهای آسیب دیده از عوامل محیطی جلوگیری از آسیب مو دربرابر حالت دهنده های فیزیکی تقویت پیازچه مو ترمیم موهای آسیب دیده. خشک و کدر طرز مصرف: بعد از شستن موها و گرفتن آب آنها با حوله مقداری سرم مو را کف دست ریخته و به ساقه موها آغشته نمایید. همکاری با آرایشگاه ها ومغازه های آرایشی و...
 • ژل موی سر خیلی قوی250 میل

  قیمت: 18,000 تومان

  126
  بدون ایجاد سفیدک و ریزش مو ساخته شده ازمواد باکیفیت بدون الکل حالت دهی فوق العاده بالا
 • ماسک مو آرگان 500میل داخل حمام

  قیمت: 59,000 تومان

  125
  حاوی روغن آرگان مناسب برای موهای رنگ شده تثبیت رنگ مو ترمیم کننده و تغذیه رسانی ساقه مو آبرسان قوی مو رفع خشکی،وزخوردگی و زبری مو نرمی ولطافت مو جلوگیری از موخوره طرز مصرف: بعداز شستن موها حتما آب موها را با حوله بگیرید و موقع نم دار بودن مو داخل حمام مقداری از ماسک مو را روی ساقه مو مخصوصا نوک موها ماساژ دهید و بعد از 2 الی 4دقیقه موها رو بشویید. به هیچ وجه ماسک مو را به کف سر نزنید و به ریشه موها نرسد.
 • ماسک مو انار 400میل داخل حمام

  قیمت: 37,000 تومان

  117
  مناسب موهای رنگ شده و آسیب دیده تثبیت رنگ مو رفع خشکی، وزخوردگی و زبری موها افزایش درخشندگی موها تغذیه کننده ساقه مو ترمیم کننده ساقه مو به دلیل داشتن عصاره انار باعث جلوگیری از ریزش موها و افزایش خون رسانی به پیازچه مو می شود. طرز مصرف: بعداز شستن موها،آب موها باحوله گرفته شود موقع نم داربودن مو ماسک مو را داخل حمام به ساقه مو آغشته کنید و سپس بعد از 2الی 4 دقیقه آبکشی نمایید. به هیچ وجه ماسک مو را به کف سر و ریشه مو نزنید.
 • ماسک مو سیب 400میل داخل حمام

  قیمت: 37,000 تومان

  109
  مناسب موهای معمولی(رنگ نشده) جلوگیری ورفع خشکی،وزخوردگی و زبری موها تغذیه کننده و تقویت ساقه مو افزایش حالت پذیری موها ایجاد نرمی و درخشندگی موها جلوگیری از ریزش موها و افزایش خون رسانی به پیازچه مو طرز مصرف: بعد از شستن موها و گرفتن آب موها باحوله مقداری از ماسک مو را داخل حمام به ساقه مو آغشته نمایید و بعداز 2الی4 دقیقه آبکشی نمایید. به هیچ وجه ماسک مو را به کف سر وریشه موها نزنید.
 • شامپو آلوئه ورا

  قیمت: 18,300 تومان

  147
  تقویت کننده و ترمیم کننده  مناسب انواع مو  نرم کننده و تقویت کننده مو و ترمیم کننده، شامپویی بسیار ملایم و آرام بخش است. آلوئه ورا حاوی آنزیم هایی است که تولید و رشد موهای جدید را تحریک می کنند. این آنزیم ها سرعت جریان خون را افزایش می دهند، بنابراین پاپیلای پوستی (زائده بافتی ریشه موی سر) را فعال نموده و سبب افزایش تغذیه فولیکول های مو می‌گردد. در واقع آلوئه ورا  به عنوان یک ماده جادویی در جهت افزایش و رشد موها شناخته شده است. همچنین به علت خواص ضد باکتری و قارچی که دارد مانع از ایجاد شوره سر می‌گردد. شامپو آلوئه ورا غنی از آلوئه ورا می باشد که با تنظیم چربی پوست سر از ریزش موها جلوگیری می کند. عصاره آلوئه ورا با ضخیم کردن مویرگهای پوست سر و تحریک آنها باعث افزایش خونرسانی به ریشه های مو و مانع از ریزش مو می گردد. با تغذیه و شستشوی موها ریشه مو را تقویت کرده و باعث حالـــت پذیری و نرمی موها می شود. ضمنا از ریزش فصلی موها جلوگیری می نماید.
 • روغن آرگان مو

  قیمت: 148,000 تومان

  146
  ضد موخوره و ترمیم کننده قوی تار مو افزایش ماندگاری رنگ بر روی تار مو تقویت و جلوگیری از شکنندگی تار مو افزایش استحـــــکام و براقیت تار مو
 • شامپو نعناع

  قیمت: 18,300 تومان

  207
  شامپو نعنا  آرامش بخش   و از بین برنده خارش و قرمزی پوست سر    شامپو شاداب كننده و خنك كننده مو با عصاره نعنا ،ايده ال براى هر نوع مو، آبرسان پوست سر و مو ،غنى شده از عصاره نعنا و تغذيه كننده ملايم با خاصيت جوان سازى و باز سازى كه از خصوصيات نعنا مى باشد كه لطافت و تازگى را روى موهاى خود احساس مى كنيد. مهم ترین ماده تشکیل دهنده نعناع ، منتول میباشد که ایجاد احساس خنکی در پوست سر می کند . این شامپو خصوصا برای افرادی که دارای پوست سر حساس و ملتهب می باشند مفید است . وجود عصاره گیاه نعناع این شامپو را تبدیل به شامپویی ملایم کرده که مناسب ترین گزینه برای مصارف روزانه است . قدرت پاک کنندگی این شامپو بسیار کنترل شده است و بدون اینکه به ساقه مو آسیب برساند لایه های سطحی مو و پوست سر را پاکیزه می کند . استفاده روزانه از این شامپو بسیار نشاط آور و انرژی زا می باشد.
 • شامپو سیر

  قیمت: 18,300 تومان

  171
  مناسب جهت جلوگیری از  شوره و ریزش مو    این شامپو یک شامپو ضد ریزش و یک نرم کننده طبیعی است. حالت دهنده ها و نرم کننده ها به منظور جلوگیری از آسیب رساندن به سطح خارجی موها طراحی شده اند . این نرم کننده با ایجاد یک پوشش بر روی سطح خارجی و خشن مو به آن حالت صاف و یکنواخت می بخشد . از طرف دیگر با خنثی نمودن بارهای الکتریکی سطح مو ، موها دیگر آشفته و مجعد به نظر نمی رسند و راحت تر حالت داده شده و شانه می شوند . همچنین باعث شده تا موها ضخیم تر به نظر رسیده و از ایجاد گره در آن ها جلوگیری شود و با ایجاد پوششی محافظ بر روی موها سبب استحکام و افزایش رطوبت موهای شکننده و وزدار می شوند و در نهایت شانه خوری آسان و راحت تری را در بر دارند. پتاسیم موجود در سیر موجب تنظیم گردش خون می گردد. سلنیم موجود در شامپو سیر موجب افزایش نرمی و خاصیت کشسانی پوست و مو گردیده، از شکنندگی مو جلوگیری وباعث درخشندگی بیشتر موها می گردد. سیلسیم و آهن موجود در شامپو سیر نیزموجب تقویت، استحکام و کاهش ریزش مو میگردد.
 • ماسک مو با آبکشی مخصوص موهای آسیب دیده

  قیمت: 28,000 تومان

  119
  استفاده از ماسک موی آموس وان با وجود ویتامینهای B5و Eجهت آبرسانی به موها و جلوگیری از موخوره و شکنندگی مو، باعث درخشندگی و نرمی بیشتر موها شده و ظاهری زیبا را برای شما به نمایش می گذارد. 
 • تونیک تقویت کننده موی سر

  قیمت: 230,000 تومان

  119
  تونیک تقویت کننده و ضد ریزش موی آموس وان تونیک تقویت کننده و ضد ریزش موی آموس وان با بهره گیری از آخرین دستاوردهای علمی در درمان ریزش مو و بر اساس فیزیولوژی پوست و موی نژاد ایرانی در واحد تحقیق و توسعه شرکت بادران گستر واران تولید شده است.  در تهیه این تونیک از مواد اولیه و مشاوره علمی محققان سه شرکت معتبر Solabia، Mibelle Biochemistry  Istituto Ricerche Applicate  بهره گرفته شده است. تونیک تقویت کننده و ضد ریزش موی آموس وان حاوی آمینکسیل، عصاره های گیاهی، ویتامین های گروه B، مخلوط 12 اسید آمینه مشابه اسیدهای آمینه مو، ویتامین ها، مواد معدنی و کافئین است. استفاده منظم از تونیک تقویت کننده و ضد ریزش موی آموس وان ، موجب جلوگیری از ریزش مو، تغذیه بهتر فولیکول های مو، تقویت موهای کرکی و ضعیف و ضخیم شدن آنها و رشد مجدد موهای ریخته شده می گردد.
 • سرم موی دوفاز حاوی کراتین و روغن آرگان

  قیمت: 64,000 تومان

  116
  سرم دوفاز  آموس وان، حاوی روغن آرگان و ترکیب موثر کراتین میباشد. روغن آرگان موجود در سرم به راحتی جذب موهای سر می‌شود و به لایه های شاخی موی سر آبرسانی می‌کند که همین امر باعث از بین رفتن موخوره در موها می شود. این روغن می تواند به عنوان یک مرطوب کننده و آبرسان قوی برای موها عمل کند، و باعث رفع خشکی و شکنندگی موها شود. این محصول با روغن آرگان موجود در خود   می تواند باعث قوی شدن موهای نازک شود و موهای شکننده و خشک را درمان کند. این سرم آسیب های وارد شده به مو را که باعث خشک شدن و موخوره شدن موهایتان شده با استفاده از خاصیت آبرسانی و نرم کنندگی روغن آرگان از بین می برد. محصولات حاوی روغن آرگان یک راه عالی برای به حداکثر رساندن اثرات روغن آرگان در مو است.
دانلود اپلیکیشن وورکی