نتایج جستجو 18 محصول یافت شد.

عرقیات گربان حسن دوستی
0 درصد تخفیف

قیمت: 1,000,000,000 تومان

مشاهده محصول
چای شکسته
0 درصد تخفیف

قیمت: 39,000 تومان

مشاهده محصول
چای سبز
0 درصد تخفیف

قیمت: 64,000 تومان

مشاهده محصول
چای قلم
0 درصد تخفیف

قیمت: 50,000 تومان

مشاهده محصول
چای ممتاز
0 درصد تخفیف

قیمت: 55,000 تومان

مشاهده محصول
چای سرگل
0 درصد تخفیف

قیمت: 75,000 تومان

مشاهده محصول
 • عرقیات گربان حسن دوستی

  قیمت: 1,000,000,000 تومان

  178
  عرقیاتی ارگانیک، بدون مواد اضافی ،درمان انواع بیماریها با تجویز طبیعی عرقیات گیاهی
 • قهوه میکس طلایی برند هارپاگ بسته (۲۵۰ گرمی)

  قیمت: 44,000 تومان

  35
  ۷۰٪ عربیکا مخملی،خامه ای، معطر قابل استفاده در دستگاههای اسپرسو خانگی و موکا پاد رو گازی
 • قهوه میکس آبی برند هارپاگ بسته (۲۵۰گرمی)

  قیمت: 42,000 تومان

  35
  غلیظ، متعادل ، آتشین ۵۰ درصد عربیکا مورد استفاده در دستگاههای اسپرسو خانگی و موکا پاد روگازی
 • قهوه میکس قرمز برند هارپاگ بسته (۲۵۰گرمی)

  قیمت: 37,000 تومان

  39
  غلیظ، آتشین،چربی سوز ۷۰٪ روبوستا قابل استفاده در دستگاههای اسپرسو خانگی و موکا پاد رو گازی
 • قهوه میکس مشگی برند هارپاگ بسته (۲۵۰گرمی)

  قیمت: 33,000 تومان

  36
  غلیظ ، پر کافئین،تلخ ۹۰٪ روبوستا مورد استفاده دستگاه های اسپرسو خانگی ، موکا پاد روگازی
 • قهوه دمی فرانسه برند هارپاگ بسته (۲۵۰ گرمی)

  قیمت: 35,000 تومان

  41
  برشته و آرام قابل استفاده دستگاه فرنچ پرس دمی و دستگاه قوری فرانسه خانگی
 • قهوه ترک AA برند هارپاگ بسته (۲۵۰گرمی)

  قیمت: 40,000 تومان

  35
  خط طعمی لوکس و اصیل مورد استفاده در ترک جوش (جزوه) روگازی
 • قهوه لوکس ابریشمی کافیس (۲۵۰گرمی)

  قیمت: 59,000 تومان

  40
  معطر ، ابریشمی، طعم لوکس ۱۰۰٪ عربیکا مورد استفاده در دستگاههای اسپرسو خانگی و موکا پاد رو گازی
 • قهوه میکس خانگی کافیس (۲۵۰گرمی)

  قیمت: 53,000 تومان

  37
  معتدل ،شکلاتی ،طعم زنده مورد استفاده در دستگاههای اسپرسو خانگی و موکا پاد رو گازی
 • قهوه میکس ورزشی کافیس (۲۵۰گرمی)

  قیمت: 46,500 تومان

  28
  مهیج ، تند و تیز ، چربی سوز مورد استفاده در دستگاههای اسپرسو خانگی و موکا پاد رو گازی فرانسه
 • قهوه میکس جاده ای کافیس (۲۵۰ گرمی)

  قیمت: 42,000 تومان

  33
  هوشیار ، بیدار ، پر انرژی مورد استفاده در دستگاههای اسپرسو خانگی و موکا پاد رو گازی
 • چای شکسته

  قیمت: 39,000 تومان

  12
  چای شکسته همانطور که از نامش پیداست دارای ظاهری شکسته و ریز می‌باشد که از قسمت پایینی برگ گرفته شده و دارای عطر و طعمی ملائم است. اگر به‌دنبال چایی طبیعی و بدون اسانس همراه با عطر و طعم ملائم و قیمتی مناسب می‌گردید ، فروشگاه اینترنتی گیلکا این چای را به شما پیشنهاد می‌کند . اگر چه این چای از نظر کیفیت و مرغوبیت از چای‌های سرگل و ممتاز از درجهٔ نسبتا پایین‌تری برخوردار است اما مطمئنا می‌تواند زائقهٔ کسانی را که علاقه زیادی به چای‌های بسیار گس ندارند راضی نگهدارد . چای شکسته چیست ؟! برای تولید این نوع چای، قسمت‌های پایینی برگ چای به‌کار گرفته می‌شود و معمولا کارخانه‌ها در خط تولید خود از جوانه و برگ‌های اول ، دوم و سوم این گیاه استفاده می‌کنند . این چای در تمامی فصول سال برداشت می‌شود ، به همین جهت است که بیشترین سهم را در تولیدات چای استان گیلان دارد . چرا چای شکسته ؟! این محصول، چای ملائمی است که گس و تلخی متوسطی دارد و با عطر و طعم طبیعی و قیمت مناسب خود می‌تواند انتخاب مقرون به صرفه‌ای برای شما باشد . اگر به‌دنبال چایی طبیعی و بدون اسانس همراه با عطر و طعم ملائم و قیمتی مناسب می‌گردید ، فروشگاه اینترنتی گیلکا این چای را به شما پیشنهاد می‌کند . اگر چه این چای از نظر کیفیت و مرغوبیت از چای‌های سرگل و ممتاز از درجهٔ نسبتا پایین‌تری برخوردار است اما مطمئنا می‌تواند زائقهٔ کسانی را که علاقه زیادی به چای‌های بسیار گس ندارند راضی نگهدارد .
 • چای سبز

  قیمت: 64,000 تومان

  14
  چای سبز گیاهی متفاوت از چای سیاه نیست بلکه چای سبز گلبرگ‌های تازه گیاه چای هستند که بدون هیچ فرایند اکسایشی به‌دست مصرف کننده می‌رسد . کافئین موجود در چای سبز ۲۰ تا ۳۰ درصد کمتر از چای سیاه است . همانطور که می‌دانید چای سبز برای تناسب اندام و لاغری ، زیبایی پوست ، جلوگیری از سرطان ، کاهش کلسترول بدن و تقویت حافظه و … مفید است و می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌ها برای سلامتی شما باشد .
 • چای قلم

  قیمت: 50,000 تومان

  11
  این چای که از برگ و ساقهٔ بوتهٔ چای گرفته می‌شود نسبت به سایر چای‌ها اندازهٔ درشت‌تری دارد . مخلوط بودن برگ ها با اندازهٔ بزرگ‌تر به همراه ساقهٔ درخت چای رنگی شفاف و عطری خاص و با‌طراوت به این چای بخشیده است . همانطور که می‌دانید چای سیاه انواع گوناگونی دارد و در اندازه و شکل‌های متفاوت تولید می‌شود. از این رو چای قلم بر‌خلاف دیگر چای‌ها از اندازه درشت‌تری برخوردار است و با ترکیب ساقه‌های بوتهٔ چای ، عطر و طعم منحصر‌ به فردی به خود گرفته است . حال فروشگاه اینترنتی چای و برنج گیلکا تجربه چشیدن این ترکیب دلچسب را به شما پیشنهاد می‌کند . چای قلم چیست ؟! همانطور که در ابتدا گفته شد چای قلم اندازهٔ درشت‌تری دارد و با برگ‌های در هم پچیده و بزرگ همراه با ساقه بوتهٔ چای ترکیب شده است . به همین جهت دارای طعم گس خاصی است که آن هم طرفداران خاص خود را دارد . ولی باید در نظر داشته باشیم این چای به دلیل درشت بودن و همچنین فاقد رنگ و اسانس بودن به زمان بیشتری برای دم کشیدن احتیاج دارد . نکته : این چای اگر بطور صحیح دم کشیده شود ، کیفیتش کمتر از دیگر چای‌های مرغوب نمی‌باشد و فقط در میزان چای خشکی که در قوری ریخته می‌شود با دیگر چای‌ها متفاوت است که باید یک قاشق بیشتر ریخته شود .
 • چای ممتاز

  قیمت: 55,000 تومان

  10
  اگر به‌‌دنبال یک چای خوش عطر و طعم و مناسب هستید که مورد پسند اکثر ظائقه‌ها باشد ، فروشگاه اینترنتی گیلکا چای ممتاز را به شما پیشنهاد می‌کند چرا که این چای همانطور که از نامش پیداست در رده بهترین چای‌ها قرار دارد و دارای طعم گس مطلوب با رنگی دلنشین است که می‌تواند در تمامی مصارف ، از مصرف شخصی و روزمره گرفته تا پذیرایی و میزبانی در کنار شما باشد . چای ممتاز چیست ؟! این چای حاصل برداشت بخش‌های بالایی و برگ‌های پایینی بوته چای بوده و شباهت زیادی به چای سرگل که بهترین نوع چای است دارد ولی از نظر میزان تلخی و گس بودن از درجهٔ پایین‌تری نسبت به چای سرگل برخوردار است. همچنین این چای با این‌که از لحاظ کیفیت بعد از چای سرگل در رتبهٔ دوم قرار دارد اما چیزی دست کم از چای سرگل ندارد . پس بی‌دلیل نیست که این چای پر‌مصرف ترین چای ایرانی در بین هموطنان عزیزمان است . چرا چای ممتاز ؟! همانطور که در ابتدا گفته شد، این چای در کنار عطر و رنگ مناسبش دارای طعم گس ملائمی است و کسانی که میزان تلخی چای سرگل به مذاقشان نمی‌نشیند می‌توانند از چای ممتاز استفاده کنند . همچنین این چای از قیمت پایین‌تری نسبت به چای سرگل برخوردار است که می‌تواند دلیلی دیگر برای انتخاب این چای باشد.
 • چای سرگل

  قیمت: 75,000 تومان

  15
  اگر شما از جمله کسانی هستید که همیشه به دنبال بهترین ها هستند ، فروشگاه اینترنتی گیلکا چای سرگل را به شما پیشنهاد میکند چرا که این چای اعلاترین نوع چای در استان گیلان می باشد . چای سرگل چیست ؟! این چای از برگ و غنچه های تازه و بالا دست بوته چای به دست می آید و به همین دلیل مقدار ساقه چای در آن بسیار اندک است. این نوع چای تنها در چین اول (بهاره) برداشت می شود و همین باعث شده نسبت به دیگر چای ها ، تولید محدودتری داشته باشد و بالاترین قیمت را به خود اختصاص دهد . چرا چای سرگل ؟! همانطور که گفتیم این چای تنها در چین اول (بهاره) برداشت می شود و از برگ و غنچه های تازه و بالا دست بوته چای که دارای ساقه های کمتری هستند به دست می‌آید، به همین جهت چای سرگل مرغوب‌ترین چای در انواع چای هاست و همراه با عطر و طعم خاص خود، بیشترین خواص و مواد معدنی را در خود جای داده است . از جمله مواد معدنی که می توان به آن اشاره کرد کافئین و آنتی اکسیدان است که این چای غنی ترین چای از این مواد می باشد . همچنین ماندگاری این چای بسیار بالاست و می توانید بدون اینکه کیفیت و عطر و طعم آن تغییری پیدا کند ۶ تا ۱۲ ماه از آن نگهداری کنید .
دانلود اپلیکیشن وورکی